מדוע בניית אתר על וורדפרס מושלמת לעסקים קטנים

ישנן הרבה אפשרויות בכל הקשור לבחירת פלטפורמה לבניית אתרים עבור העסק שלך.

וורדפרס? ג'ומלה? דרופל? וויקס? שופיפיי? קוד פתוח או מערכת קוד סגור ? איך תדעו באיזה מהן לבחור? מהי הפלטפורמה הטובה ביותר עבורכם?

כדי לענות על שאלה אחת זו, עליכם לענות תחילה על כמה שאלות קטנות יותר.

השאלה הראשונה היא האם אתם רוצים לעצב ולבנות אותו עצמאית, או שאתם מעדיפים לשכור מישהו אחר שיעשה זאת? זה הכרחי, מכיוון שלא כל שיטה לבניית אתר היא קלה.

וורדפרס הוא קל לשימוש. אבל לא קל לבנות אתר מקצועי שעובד טוב ומשיג את המטרות שלכם .

אם אתם רוצים לבנות אתר עצמאית , ישנם כלים  קלים  יותר מאשר WordPress. לא מומלץ למישהו שמעולם לא השתמש בוורדפרס לנסות לבנות אתר משלו עצמאית. אמנם ישנן אלפי ערכות נושא בחינם, וכביכול רק צריך ללחוץ על מנת להתקין ערכת עיצוב והופ יש אתר.. אלא שהתקנת ערכת נושא היא רק שלב ראשון, ויש המון שלבים אחרים שלוקחים הרבה זמן וידע, גם אם משתמשים בערכות עיצוב מוכנות.

המלצה שלנו – כל אחד טוב במקצוע שלו – השתמשו באנשי מקצוע מנוסים כדי לבנות אתר וורדפרס שניראה טוב, עובד נכון מול הגולש וממש את הצרכים שלכם.

יחד עם זאת וורדפרס היא הפיתרון הטוב ביותר לכל אתר לעסקים קטנים.

 

  • קלה לניהול. (שימו לב שלא אמרתי שקל לבנות.) קל להוסיף תוכן חדש לאתר וורדפרס , לערוך את התוכן הקיים שלכם, להוסיף פוסטים חדשים ומוצרים ותמונות.
  • אתר וורדפרס ניתן להרחבה. אין כמעט דבר שאי אפשר לעשות בוורדפרס. ואתם לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש או להוציא הון על עבודות תכנות בכל פעם שיש לכם רעיון, ישנם אלפי תוספים במגוון רחב של תחומים מוכנים ומחכים לשימוש.
  • זה בחינם. בערך. וורדפרס הוא קוד פתוח, כלומר תוכלו להוריד ולהשתמש בו בחינם. אך יש עלויות חיצוניות הכרוכות בהקמת אתר וורדפרס, כגון רכישת דומיין , בניית אתר מקצועית, אירוח אתרים, ותוספי פרימיום.
  • יש לה קהילה ענקית ופנטסטית. האנשים המשתמשים ב- WordPress מסבירי פנים, ידידותיים וששים לעזור לך. ניתן למצוא הרבה מאוד עזרה בהרבה מאוד תחומים הקשורים לבניית אתר בוורדפרס ברחבי הרשת.
  • הרבה אנשים משתמשים בזה.  נכון ל 2020 מדובר בשליש מכל אתרי האינטרנט בעולם. אם כל כך הרבה אנשים משתמשים בוורדפרס, זה בטח נהדר, נכון?
  • ידידותי למנועי חיפוש . מנועי חיפוש אוהבים אתרי וורדפרס. ועם תוספות כמו SEO של יוסט, ובניית האתר בצורה נכונה אתם באמת יכולים לפעול כדי לעזור ללקוחות שלך למצוא אותך בכל עמוד ופוסט.