בלוג דרונט – בניית אתרים https://blog.daro-net.co.il בניית אתרים, חברה לבניית אתרי אינטרנט, בניית אתר וורדפרס, פיתוח אתרי וורדפרס Mon, 29 Jun 2020 07:11:40 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://blog.daro-net.co.il/wp-content/uploads/2020/07/DD-150x150.jpg בלוג דרונט – בניית אתרים https://blog.daro-net.co.il 32 32 פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע https://blog.daro-net.co.il/2020/08/16/%d7%a4%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%97-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/ Sun, 16 Aug 2020 13:48:52 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230268 The post פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>

כיצד לאפיין אתרי אינטרנט?

אפיון האתר הוא הבסיס העומד מאחורי מלאכת הפיתוח. והוא כולל את נראות האתר, הסמלילים, הגוונים, המבנה החזותי, התוספים שיותקנו בו על מנת לשפר את חווית הגלישה והדפים שירכיבו אותו. ישנם אתרי אינטרנט הבנויים מדף אחד או ממספר מצומצם של דפים (נקראים גם "מיני סייט") ותפקידם ברורהם נועדו לתת מידע תמציתי ומהודק סביב נושא מסוים כמו השקת מוצר או אירוע. אתרי מיני סייט אינם מחליפים את האתר הראשי של העסק

האתר השיווקי והתדמיתי

אתר האינטרנט של החברה הוא למעשה "קבלת הפנים" בעולם הדיגיטלי לכל מי שמתעניין בשירותי ומוצרי העסק. באתר זה הגולשים למדים אודות הפעילות העסקית, האנשים העומדים מאחורי העשייה, המוצרים והשירותים שהעסק מוכר ודרכי התקשורת ליצירת קשר. את האתר הראשי של העסק ירכיבו מספר דפים בסיסיים.

דף אודות

מטרת עמוד האודות היא להציג את בעל העסק, ההיסטוריה ותחומי הפעילות של העסק. ובשונה מקורות חיים או ביוגרפיה עמוד האודות מכוון לתת תשובה לשתי שאלות: מי העסק או בעל העסק והאם יש לו את הניסיון הדרוש לתת מענה לצרכים של הקהל שלו. בעמוד האודות ניתן ומומלץ להרחיב על הניסיון, האני מאמין, הערכים והחזון העומד מאחורי העסקכי אחרי הכל העסק פועל בתוך "עולם" שאליו הקהל רוצה להשתייך או לפעול באמצעות פניה לעסק.

דף פרסומים

כתבו עליכם בעיתון, בפורטל או מגזין אינטרנטי? ראיינו אתכם לתוכנית טלוויזיה או תכנית אינטרנטית? זה המקום להציג כל מידע שייסע לגולשים להכיר אתכם יותר. הוסיפו קישורים לראיונות, אתרים, תסכיתים, כתבות ומאמרים המאזכרים אתכם או שנטלתם בהם חלק.

דף שירותים או דף מוצרים

דף השירותים או המוצרים הוא למעשה "החנות" שלכם. בין אם יש לכם חיבור למערכת סליקה ובין אם לא. בדף זה עונים על שאלה אחת: מה יש לכם להציע? לדוגמה: מעצבי פנים יוכלו לציין כמה עולה לשכור יום ליווי לרכישת ריהוט ואביזרי נוי לבית, מה העלות של שעת ייעוץ או בנק של שעות ייעוץ, האם הם מציעים שירותיי "און ליין", ביצוע הדמיות או ליווי למציאת נכס לרכישה. זה הזמן להיות יצירתיים ולחשוב איך ניתן לתרום באופן מעשי ונקודתי לקהל שלכם.

דף המלצות

אחד הדפים החשובים באתר ולא בכדי כיוון שתפקידו המרכזי הוא לחזק את הבחירה בכם ולמזער את תופעת הדיסוננס לאחר רכישה (תופעה בה ממשיכים לבדוק מותגים אחרים כדי לשלול את הבחירה בכם). זהו למעשה הדף המקביל לקירות חדרי ההמתנה בקליניקות או משרדים רשמיים, כאן ניתן להעלות את מכתבי התודה הסרוקים שקיבלתם לאורך השנים, כך שקהל הלקוחות העתידי שלכם יוכל להתרשם מהעשייה שלכם ולקבל ביטחון בבחירתו.

במה חשוב להשקיע בעת פיתוח אתרי אינטרנט?

בנוסף, חשוב להשקיע בסרטוני וידאו, המציגים אתכם בממד נוסף, התאמות למכשירים ניידים וטאבלטים על מנת ליצור חווית גלישה מהנה וכמובן בתוכן וכתיבה שיווקית קולחת, שתסייע לקהל שלכם להבין יותר ולקבל את ההחלטה הנכונה.

The post פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם https://blog.daro-net.co.il/2020/08/09/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/ Sun, 09 Aug 2020 13:48:50 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230267 עמוד האודות הוא הדף המרכזי של העסק תפקידו להציג את מהות העסק והדמויות הנמצאות בחזית העשייה. על אף שנהוג לחשוב שישנו מבנה קבוע העומד מאחורי עמוד האודות, אין הדבר נכון בהכרח– שכן דווקא בעמוד זה בעל העסק או החברה יכולים להדגיש את ההבדל ביניהם לבין המתחרים ולחזק את הבחירה בהם. כיצד לכתוב עמוד אודות בצורה […]

The post בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
עמוד האודות הוא הדף המרכזי של העסק תפקידו להציג את מהות העסק והדמויות הנמצאות בחזית העשייה. על אף שנהוג לחשוב שישנו מבנה קבוע העומד מאחורי עמוד האודות, אין הדבר נכון בהכרחשכן דווקא בעמוד זה בעל העסק או החברה יכולים להדגיש את ההבדל ביניהם לבין המתחרים ולחזק את הבחירה בהם. כיצד לכתוב עמוד אודות בצורה נכונה? הנה כמה עצות שימושיות.

בחירת "טון" הכתיבה

"טון הכתיבה" הוא אחד מהצעדים המקדימים בטרם בניית אתר אינטרנט. כיוון ש"טון" האתר יכתיב את המיתוג, המבנה וה "זרימה" שבו. לאתרים העוסקים או קשורים לעולמות ה"וולנס" וה"לייף סטייל" יתאים "טון" רך, המלווה לעיתים בסיפור אישי, השראה והתמקדות בחוויה, אתרים הכפופים לכללי אתיקה כמו אתרים בעולמות המשפט והפיננסים יאופיינו בטון רשמי יותר ויתמקדו בעשייה המקצועית.

העיתוי בו הקהל פונה אליכם ומה יש לכם להציע

ציינו את נקודות הזמן או האירועים המובילים את הקהל שלכם לחפש את שירותכם. אם למשל הינכם עוסקים בתיווך הרי שקהל הרלוונטי אליכם הוא קהל המחפש נכס לרכישה או להשכרה או לחילופין מחפש להשכיר נכס או למכור. אפשר לשאול שאלה של ממש ולענות עליה: כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? או מה יש לנו להציע לכם? זה מקובל בהחלט ותורם לשמירה על תקשורת נגישה.

למה אתם? או למה אתכם?

עמוד אודות לא יהיה שלם לחלוטין ללא מתן מענה לשאלה זו. למה אתכם? או לחילופין למה לבחור במוצר שלכם? זה המקום לדבר על הערכים שהובילו אתכם לעסוק במקצוע או להקים את המותג שלכם, לספר על היתרונות, החשיבה מאחורי פיתוח המוצרים והתוצאות שרציתם לקבל או לראות בזכות השימוש בשירותים או במוצרים שלכם.

איפה ניתן להשיג אתכם ?

גם בעמוד האודות חשוב להוסיף קישור או להשאיר מקום המציג את דרכי התקשורת אליכם בין אם מדובר על כתובת דואר אלקטרוני, כתובת משרד/ בית עסק/ מפעל, טלפון, פקס, ערוצים דיגיטליים נוספים ברשתות החברתיות ואפילו קישור לשיחה ישירה בוואטסאפ. המרות רבות מתרחשות לאחר שמבינים את מהות העסק ורוצים "להרים את המסך" ולהתקדם לבחינת רכישה או התקשרות.

מי אתם?

השאירו מספר שורות לספר על עצמכם, מי אתם, ולמה אתם עוסקים בתחום שבחרתם, איך זה פוגש את עולם הערכים שלכם ומביא משמעות לחייכם. זוהי דרך פשוטה ונגישה לבדל את עצמכם בעידן בו התחרות גואה וסביבכם יש אלפי בעלי עסקים המציעים שירות דומה לשלכם. אל תחששו להיות מקוריים או להיתפש בחוסר רשמיות, לבסוף מאחורי המקצוע יש אדם שבא להגשים מהות מסוימת דרך תחום העשייה שלותנו למהות הזאת את המקום הראוי לה.

לסיכום, עמוד אודות איכותי נועד להציג את תחומי העשייה ולסייע לכם להדגיש את היתרונות, נקודות הבידול והשירותים שאתם מעניקים. השקיעו מחשבה מקדימה במסרים בטון הכתיבה שבהם יועברו וזכרו להוסיף פרטי התקשרות שייסעו לקהל שלכם לפנות אליכם בעיתוי הנכון.

The post בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? https://blog.daro-net.co.il/2020/08/02/%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98-%d7%9c%d7%9e%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Sun, 02 Aug 2020 13:48:49 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230266 החנות האינטרנטית היא משאב עסקי משמעותי, המהווה המשך ישיר לחנות הפיזית או יכולה לעמוד בפני עצמה. שיווק נכון של החנות מניב ערך רב ומסייע לעסק להגיע לקהל חדש ומגוון. כיצד תוכלו לעשות זאת נכון? הנה כמה פעולות מועילות, שתוכלו לעשות כבר מעכשיו. קידום חנות אינטרנטית במנועי חיפוש בין אם יש ברשותכם חנות עצמאית על מערכת […]

The post הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
החנות האינטרנטית היא משאב עסקי משמעותי, המהווה המשך ישיר לחנות הפיזית או יכולה לעמוד בפני עצמה. שיווק נכון של החנות מניב ערך רב ומסייע לעסק להגיע לקהל חדש ומגוון. כיצד תוכלו לעשות זאת נכון? הנה כמה פעולות מועילות, שתוכלו לעשות כבר מעכשיו.

קידום חנות אינטרנטית במנועי חיפוש

בין אם יש ברשותכם חנות עצמאית על מערכת וורדפרס או וויקס, חנות שהיא חלק מאתר סחר גדול או חנות בתוך מערכת סגורה כמו שופיפי תוכלו לקדם אותה במנועי חיפוש באמצעות ביטויי מפתח המשמעותיים לתחום העשייה שלכם. את ביטויי המפתח תוכלו לשלב בתוכן האתר, במאמרים ובתיאורי המוצר. הקמת אתר אינטרנט למכירות המבוסס על וורדפרס יאפשר לכם להשתמש בקודים מסוימים שיביאו לכך שמנועי החיפוש יציגו את האתר שלכם כאשר הלקוח מחפש את השירות או המוצר שאתם מציעים (ניתן להוסיף את הקודים באופן עצמאי או בסיועו של מקדם אתרים אורגני)

קידום חנות אינטרנטית ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן מנוע עוצמתי לחשיפה ללקוחות חדשים ותוכלו להיעזר בהן לקידום החנות שלכם בכמה אופנים:
1.
הוסיפו קישור ישיר לאתר המכירות שלכם בכל ערוץ דיגיטליבמקום בולט ומרכזי (שורת הביוגרפיה באינסטגרם, קישור בסטורי (מעל ל 10,000 עוקבים או בפרסום ממומן) ועמוד הבית בדף הפייסבוק והלינקדאין

2. העלו פוסטים התומכים בעשייה שלכם, הציגו קולקציות חדשות, הזמינו להצטרף למועדון הלקוחות שלכם, הציעו הטבת הצטרפות, עודדו אנשים לעקוב אחריכם כדי לקבל עדכונים על מבצעים, הטבות וכמובן פרסמו תוכן מעניין שיעצים את חווית השימוש במוצרים שלכם וייסע להם להתחבר למותג שהקמתם.

שימור לקוחות וחווית קניה

עסקים מפיקים תועלת רבה מלקוחות חוזרים, אלו כבר נחשפו למוצרים, נהנו מהשירות ומוכנים בבוא העת לרכוש שוב ושוב. אך יחד עם זאת גם הלקוחות הנאמנים ביותר יכולים להפחית את היקף הרכישות או אף לעבור למתחרים אם יקבלו הצעה משתלמת יותר ולכן באמצעות החנות האינטרנטית שלכם תוכלו לתת תמריץ ולשפר את חווית הקניה בצעדים קטנים המכוונים למוטיבציה הפנימית של הלקוחובמילים אחרותלתחושת ההגשמה העצמית שהוא יחווה באמצעות המותג שלכם. כמו למשל: לשבח את טעמם של הקונים בעת סיום ההזמנה, להציע הטבות פרטניות בימים מיוחדים, לאפשר ללקוח לצבור נקודות וליהנות מכפל הנחות ולקשר את המותג שלכם אל עולמות תוכן המשיקים להוויה ולמהות אותה לקוחותיכם מעוניינים להביא לחייהםאיכות, קדמה, טכנולוגיה, חיי קהילה ועוד.

סרטוני וידאו, הדגמות, תוכן ממומן באתרי החדשות

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אבל סרטון וידאו איכותי שווה עשרות אלפי הקלקות. צרו סרטוני וידאו בהם אתם מדגימים את אופן השימוש במוצרים שלכם, מדברים על השירותים שלכם או מדריכים אודות נושאים הקשורים לעולם העסקי שלכם. תוכלו לשלב סרטונים אלו במאמרים או כתבות אודותיכם, שיתפרסמו באתרי החדשות הגדולים וייסעו לקהל חדש להיחשף למותג שלכם בעיתוי ובהקשר הנכון.

The post הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת https://blog.daro-net.co.il/2020/07/26/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/ Sun, 26 Jul 2020 14:06:43 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230265 וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים מקצועיים בין אם מדובר על אתרים תדמיתיים שיווקיים ובין אם מדובר על אתרי מכירות. לוורדפרס מספר יתרונות מובהקים ביחס לפתרונות מקבילים לבניית אתרים– היתרון הראשון – מדובר על מערכת קוד פתוח המאפשרת חופש מוחלט בבניית האתר. היתרון השני – אתרי וורדפרס מותאמים לקידום במנועי החיפוש, והיתרון השלישי והחשוב ביותר […]

The post בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים מקצועיים בין אם מדובר על אתרים תדמיתיים שיווקיים ובין אם מדובר על אתרי מכירות. לוורדפרס מספר יתרונות מובהקים ביחס לפתרונות מקבילים לבניית אתריםהיתרון הראשון מדובר על מערכת קוד פתוח המאפשרת חופש מוחלט בבניית האתר. היתרון השני אתרי וורדפרס מותאמים לקידום במנועי החיפוש, והיתרון השלישי והחשוב ביותר – האתר עצמאי לחלוטין ובעלי האתר הם היחידים ששולטים בתכנים, בנראות, בספק האחסון ובכתובת האתר ואינם תלויים בקיומו של גוף חיצוני בתשלום. בניית אתר וורדפרס מקצועי כל מה שצריך לדעת

למי תתאים בניית אתר על מערכת וורדפרס?

מערכת וורדפרס מתאימה לכל עסק המעוניין באתר תדמיתי שיווקי, בלוגרים, בעלי מקצוע, אתרי חדשות ועסקים המעוניינים להקים חנות אינטרנטית בכל סדר גודל. וזאת בזכות אינספור תוספים, הרחבות, תבניות מובנות וחופש מוחלט להקים אתרים מהבסיס לצד תמיכה רבה בקרב קהילות המפתחים בארץ ובעולם.

מתלבטים לגבי העיצוב?

באינטרנט ישנם אתרים רבים של חברות שפיתחו תבניות מובנות לוורדפרס ומציעות אותן בחינם או למכירה במחיר נגיש של כמה עשרות דולרים. בתבניות תוכלו להתקין תוספים והרחבות שייסעו לכם להדק את העיצוב, להגדיר מחדש את הגוונים, הגופנים, מיקום האובייקטים באתר ולהביא לחוויית גלישה מדויקת ומהנה.

רוצים להגיע למקום הראשון? יש תוספים

וורדפרס היא המערכת המובילה בנתח השוק של מערכות ניהול התוכן (אוחזת ב 60% ממנו) המערכת מציעה כמה תוספים מרכזיים שייסעו לאתר שלכם לדהור במעלה תוצאות החיפוש בגוגל ביניהם: yoast, המסייע לייצר תוכן טוב יותר על ידי, תצוגה מקדימה, ניתוח איכות התוכן (מילות מפתח, אורך הטקסט, תגיות לתמונות, תיאורי Meta) שליטה בכותרות, הסתרת דפים מסוימים ממנוע החיפוש, הוספת קרדיטים בתוכן מועתק וביצוע אינטגרציות עם מנוע החיפוש. תוסף מעניין נוסף הוא ה– -Easy social share buttonsכפתורי שיתוף חכמים המאפשרים לתוכן שלכם להגיע ליותר אנשים ובקלות.

רוצים לתפעל לבד את האתר? – וורדפרס זו התשובה

העלאת התכנים בוורדפרס פשוטה ממש כמו שימוש במעבד תמלילים. בקלות יחסית ובאמצעות תוסף האלמנטור ניתן להגדיר כותרות, להתאים תמונות ולבחור את מבנה המאמר על ידי בחירה וגרירה (מלל לצד תמונה, הבלטת כותרות, רצף של תמונות וכדומה), כך שמשתמש הקצה יכול לתפעל את האתר באופן עצמאי ולהעלות תכנים באופן חופשי ללא כל תלות בגורם חיצוני.

מערכת רספונסיבית, התומכת במכשירים שונים

86% משיעור המשתמשים באינטרנט בישראל נעשה באמצעות הטלפון הנייד, (עלפי סקר של חברת "בזק" משנת 2018) אתרים הבנויים על מערכת וורדפרס נהנים מגמישות והתאמה מלאה לכל סוגי המסכים לרבות מסכי מגע בטלפונים ניידים וטאבלטים, כך שעיצוב האתר משתנה בהתאם למכשיר בו הגולש מבצע שימוש ללא כל צורך באפליקציה חיצונית. בנוסף, תוכלו להאיץ את חווית הגלישה במובייל אם תתקינו את תוסף AMP for WP – Accelerated Mobile Pages.

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ בנושא בניית אתר וורדפרס מקצועי צרו קשר

The post בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתרים רספונסיבים – כמה עובדות שכדאי לדעת https://blog.daro-net.co.il/2020/07/19/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%a8%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%99%d7%9d/ Sun, 19 Jul 2020 13:48:47 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230264 מעל ל 86% מגולשי האינטרנט בישראל עושים זאת דרך המובייל (עלפי סקר של חברת "בזק", 2018) נתון זה לכשעצמו מאותת לבעלי עסקים רבים להעדיף אתרים גמישים המתאימים את התצוגה למכשיר בו הגולש משתמש. מה הרעיון העומד מאחורי בניית אתרים רספונסיבים? מדוע לא מומלץ לבנות אפליקציה שתחליף אתר רספונסיבי? וכיצד ניתן להעצים את חווית הגלישה באמצעותכם? […]

The post בניית אתרים רספונסיבים – כמה עובדות שכדאי לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
מעל ל 86% מגולשי האינטרנט בישראל עושים זאת דרך המובייל (עלפי סקר של חברת "בזק", 2018) נתון זה לכשעצמו מאותת לבעלי עסקים רבים להעדיף אתרים גמישים המתאימים את התצוגה למכשיר בו הגולש משתמש. מה הרעיון העומד מאחורי בניית אתרים רספונסיבים? מדוע לא מומלץ לבנות אפליקציה שתחליף אתר רספונסיבי? וכיצד ניתן להעצים את חווית הגלישה באמצעותכם?

הרעיון העומד מאחורי אתרים רספונסיבים

אתרים רספונסיבים אלו אתרים המתאימים באופן גמיש את התצוגה שלהם לדרישות הגולשבין אם הוא מגדיל או מקטין מסכים ובין אם הוא גולש במכשירים עם מסכי מגע או במכשירי "דסקטופ". אם בעבר היה נדרש יישומון נוסף שיבצע את ההתאמה בין המכשירים השונים הרי שהיום ניתן לבנות אתרים רספונסיבים מהיסוד באמצעות מערכת הקוד הפתוח של "וורדפרס".

מדוע לא מומלץ לבנות אפליקציה שתחליף אתר רספונסיבי

"זארה" "H&M", עזריאלי, ועוד אתרים של רשתות קמעוניות אחרות מציעים חווית גלישה במובייל המבוססת על אפליקציה. על פניו נראה כי מדובר בפתרון מושלם למסכי מגע, יחד עם זאת זהו אינו פתרון שמתאים לכל עסק ומכמה סיבות:
1.
אפליקציה היא הוצאה יקרה ואף מיותרת כאשר ניתן לבנות אתר ייצוגי ורספונסיבי לכל המסכים ולכל התצוגות באותה עלות.
2.
האפליקציה לא מחליפה את האתר הרשמי של העסק
3.
אפליקציה לא עולה בתוצאות מנועי החיפוש
4.
גולשים רבים "שוכחים" שהתקינו אפליקציה ולכן לעיתים היא הופכת ללא שימושית.

כיצד ניתן להעצים את חווית הגלישה באמצעות אתרים רספונסיבים

תצוגת המובייל שונה מתצוגת הדסקוטופ מכמה היבטים: רמת הקשב של הגולש, המהירות והאופן שבה הוא צורך את המידע, התצוגה החזותית בעיקר בהיבטים של בחירת תמונות, גופנים וגרפים והנעה לפעולה.

רמת הקשב של הגולשברוב המקרים, גולש המובייל נמצא בתנועה כלשהי, יתכן והוא בדיוק נוסע באוטובוס, הולך, שותה קפה, מאזין למוזיקה או נמצא בהפסקה קצרה בזמן העבודה. במילים אחרות הגולש שלכם ממהר ובמקביל מוסח וחשוף לגירויים רבים.

המהירות ואופן צריכת המידעהגלישה באינטרנט דרך הנייד היא מהירה, לגולש יש שפע של אפשרויות, אין לו זמן להתעמק, יש לו שאלה והוא מחפש תשובות. במקרה זה חשוב לבצע אופטימיזציה למלל ולמידע המוצג, שיבואו לידי ביטוי בתיאורים קצרים, אינפוגרפיקות ברורות, וכמובן עיצוב חזותי המצליח למשוך את העין לעיקרי המסר.

תצוגה חזותית גם כאן יש להתחשב בסביבה בה שוהה הגולש – אתרים מוצלחים המותאמים למובייל נהנים מקו פשוט ונקי, צבעים בסיסיים, תמונות ממוקדות קלות לתפישה, ומסרים חד משמעיים הנכתבים בשפה נגישה.

הנעה לפעולה אחת בלבד. ורצוי שתהיה מרכזית ומהותית עם קישורים המקלים על הגולש ליצור עמכם קשר: כמו קישור לשיחת וואטסאפ ישירה, כפתור ניווט לבית העסק באמצעות יישומון ה Waze, כפתור רכישה מהיר המחובר למערכת סליקה, וכדומה.

The post בניית אתרים רספונסיבים – כמה עובדות שכדאי לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
קידום עסקים בדיגיטל – איך לעשות את זה נכון וחכם? עם חברה לבניית אתרים https://blog.daro-net.co.il/2020/07/12/%d7%a7%d7%99%d7%93%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c-%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%a2%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%aa-%d7%96%d7%94-%d7%a0%d7%9b/ Sun, 12 Jul 2020 12:47:40 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230248 בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבינים שנוכחות דיגיטלית הכרחית ליצירת זרם של מתעניינים ולקוחות חדשים. חלקם מקצים נתח מהתקציב השיווקי לטובת קידום ממומן או אורגני ואחרים מקצים מזמנם ומרצם לטובת יישום מספר צעדים שתורמים לקידום השוטף. כיצד ניתן לקדם את העסק בחוכמה? הנה ארבעה צעדים שכדאי להכיר. אתר אינטרנט הוא אחד מהנכסים המשמעותיים לעסק שלך […]

The post קידום עסקים בדיגיטל – איך לעשות את זה נכון וחכם? עם חברה לבניית אתרים appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבינים שנוכחות דיגיטלית הכרחית ליצירת זרם של מתעניינים ולקוחות חדשים. חלקם מקצים נתח מהתקציב השיווקי לטובת קידום ממומן או אורגני ואחרים מקצים מזמנם ומרצם לטובת יישום מספר צעדים שתורמים לקידום השוטף. כיצד ניתן לקדם את העסק בחוכמה? הנה ארבעה צעדים שכדאי להכיר.

אתר אינטרנט הוא אחד מהנכסים המשמעותיים לעסק שלך

אין ספק שאתר אינטרנט הוא מהערוצים החשובים ביותר לכל עסקולא משנה מה גודלו ומה מיקומו. אתר אינטרנט הוא ערוץ עצמאי, שאם נעשה נכון בסיוע של חברה לבניית אתרים ישקף את ערכי המותג ונותן השירות. לא בכדי אחת מהאמרות המפורסמות ביותר של ביל גייטס מיוחסת לקיום של אתר אינטרנט כמדד לשרידות של עסקים. "עסקים ללא אתר ימצאו עצמם גם ללא פעילות עסקית". מיתוג האתר, הלימה בין מסרים מילוליים וחזותיים ופשטות (ובמילים אחרות: כמה שפחות תוספות שמקשות על התצוגה) תסייע לעסקים למקד את המסרים שלהם ולהתבלט על פני המתחרים.

עזרו ללקוחות שלכם לקנות

אנשים אוהבים לקנות ואנשים אוהבים שמוכרים להם את מה שהם צריכים. עזרו ללקוחות שלכם לקנות וצרו עבורם אתרים שנותנים להם את המידע הנחוץ להם, נסו לשחזר את התהליך בו הלקוח נכנס לחנות, היכן הוא עובר, אילו שאלות הוא שואל את המוכר ואיזה מוצר ישלים עבורו את חווית הקניה. חברה לבניית אתרים תסייע לכם לאפיין אתר סחר או אתר תדמיתישיווקי שעוזר ללקוח שלכם למצוא את מה שהוא צריך במהירות וביעילות.

בנו מערכות יחסים – לא לינקים

לפני קצת יותר מעשור הרשתות החברתיות שינו לחלוטין את חווית הגלישה, אם עד לשנת 2007 רוב החיפוש נעשה באמצעות פורומים או פרסומים מפה לאוזן, הרי שכעת מכירות רבות נעשות בקבוצות פייסבוק, אינסטגרם וואטסאפ המתמחות בתחום מסוים. עבור עסקים רבים מדובר בהזדמנות פז להציג את תחום המומחיות שלהם. כל שעליהם לעשות הוא לאתר את אותן קבוצות המתכתבות עם עולם התוכן ולהעשיר אותןהם יכולים לעשות זאת באמצעות מתן זווית חשיבה חדשה לסוגיה יום יומית, לתרגם מאמר איכותי, לעורר דיון ולענות לשאלות חברי הקבוצה באדיבות ומקצועיות. עסקים שישקיעו כחצי שעה ביום בפעילות קידום אורגנית במסגרת קבוצות וערוצים ברשתות החברתיות יוכלו לזכות בתהודה ולהיתפש כמומחים בתחומם.

אחידות

בעידן של הצפת מסרים – פשטות ואחידות יתרמו לזכירות המותג שלכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות שמירה על קו העיצובי המאפיין את המותג שלכם, הלימה בין המסרים החזותיים באתר הבית לרשתות החברתיות שלכם, בחירה של שם קליט (דומיין נכון יתרום לגידול במכירות) ופניה ישירה ללקוח לבצע פעולה (ללחוץ, לכתוב, לצלצל, לשתף) אין לדעת מי "קורא" אתכם ברגע זה ממש וכמה המסר שלכם מתאים לצרכים שלושמירה על אחידות תורמת לזהות העסקית שלכם.

The post קידום עסקים בדיגיטל – איך לעשות את זה נכון וחכם? עם חברה לבניית אתרים appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
טיפים לבניית חנות אינטרנטית מצליחה – בניית אתרים לעסקים https://blog.daro-net.co.il/2020/07/05/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98%d7%99%d7%aa-%d7%9e%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%91%d7%a0/ Sun, 05 Jul 2020 12:47:39 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230247 שנת 2020 לימדה בעלי עסקים רבים שחנות אינטרנטית עוזרת לגידול במכירות. רק בחודשי הסגר של מגפת הקורונה חלה עליה של 25% במכירות האון ליין ובעתיד קיים צפי לעלייה נוספת בעוד עשרות אחוזים. אם גם אתם מתכננים להקים חנות אינטרנטית מצליחה או לשדרג חנות אינטרנטית קיימת המדריך המקוצר הזה נוצר עבורכם– הנה כמה טיפים שימושיים, שייסעו […]

The post טיפים לבניית חנות אינטרנטית מצליחה – בניית אתרים לעסקים appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
שנת 2020 לימדה בעלי עסקים רבים שחנות אינטרנטית עוזרת לגידול במכירות. רק בחודשי הסגר של מגפת הקורונה חלה עליה של 25% במכירות האון ליין ובעתיד קיים צפי לעלייה נוספת בעוד עשרות אחוזים. אם גם אתם מתכננים להקים חנות אינטרנטית מצליחה או לשדרג חנות אינטרנטית קיימת המדריך המקוצר הזה נוצר עבורכםהנה כמה טיפים שימושיים, שייסעו לכם לעשות זאת נכון.

כיצד לצלם נכון את המוצרים שלכם?

תמונות עוזרות לקהל שלכם לאמוד את טיבו של המוצר, איכותו, קנה המידה שלו ולא פחות חשובמידת ההתאמה שלו לצרכים שלהם. חשוב לשלב בין תמונות פקשוט (תמונות מוצר על רקע לבן עם תאורה בהירה וחזקה מכמה זוויות שונות) לתמונות אווירה, המסייעות ללקוח הגולש באתרכם להבין כיצד, היכן ומתי הוא ישתמש במוצר. הדגישו את הפרטים המיוחדים במוצר שלכם, אם מדובר על תעודת אחריות מקורית, פריט ייחודי וחד פעמי, דגם נדיר או אולי דוגמה (כפתור, רקמה, פאצ', סגר של רוכסן, חיתוך ייחודי ועוד)- תנו את הדגש וצלמו מקרוב, אם ניתןהוסיפו גם סרטון וידאו. מעניין לציין שכבר היום ניתן למצוא פיתוחים רבים המתאימים לאתרים אינטרנטיים של מותגי אופנה, המאפשרים ללקוח הפוטנציאלי להעלות תמונה אישית "ולמדוד" באופן וירטואלי את המוצר. בשנים הקרובות קיימת מגמה לשלב יותר ויותר טכנולוגיות מעולמות המציאות המדומה והרבודה וכדאי לעקוב אחר הפיתוחים בתחום ולהקדים את המתחרים.

השקיעו בחוויית משתמש

כדי להבהיר ללקוחות שלכם מי אתם ובמה אתם עוסקים נדרשות 8 שניות בלבד. הזדמנות אחת לרושם ראשוני, שמשפיע באופן ניכר על זכירות המותג שלכם ועל ההמרה למכירה. באתר הבית הקפידו להיות רלוונטיים ולהציג פריטים עדכניים, המתאימים להלך הרוח והעונה, הדגישו ערכים במלל. כיום קיימים שירותי בניית אתרים לעסקים המתמחים בחוויית שירות ושואפים להעניק למשתמש את החוויה הקרובה ביותר לביקור בחנות פיזית. הם עושים זאת באמצעות תוספים מעניינים כמו צפייה בפריט בגוונים שונים, הגדלת תמונת הפריט בלחיצת כפתור, צירוף טבלת המרת מידות זמינה ונגישה לכל פריט באתר והצגת תהליך המכירה בסרגל המסייע ללקוח להבין באיזה שלב הוא נמצא.

חנות מצליחה היא חנות ממירה – הגדילו המרות

קיימות מספר דרכים להגדלת אחוזי ההמרה באתר שלכם – הראשונה היא קריאה לפעולה: "הקליקו לקולקציה החדשה", "פריטי הsale שלנו מחכים לכם כאן", "לחצו לפריטים החדשים באתר" הן רק חלק מהדוגמאות הרלוונטיות שקוראות לפעולה פשוטה, שמקדמת את המשתמש למצוא את מה שהוא מחפש. דרך נוספת להגדיל המרה מתאפשרת באמצעות הצגת הפריטים האחרונים שהמשתמש צפה בהם בביקורו האחרון באתר. מרחיקי הלכת ייעזרו ב מודעה או דיוור ישיר המציע 10%-7% הנחה נוספים ללקוח אם יממש את המכירה בטווח של יממה. מרחיקי הלכת נעזרים בכלי בינה מלאכותית, המבוססים על העדפות הלקוח ומציגים את הפריטים הקרובים ביותר לצרכיו.

The post טיפים לבניית חנות אינטרנטית מצליחה – בניית אתרים לעסקים appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
מה הפלטפורמה המומלצת לחנות אינטרנטית? השוואה בין בניית אתרים בוורדפרס, וויקס או שופיפי https://blog.daro-net.co.il/2020/06/28/%d7%9e%d7%94-%d7%94%d7%a4%d7%9c%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%9e%d7%94-%d7%94%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%aa-%d7%9c%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98%d7%99%d7%aa/ Sun, 28 Jun 2020 12:47:38 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230246 בעלי עסקים המעוניינים להקים חנות רשתית מתלבטים בין שלוש פלטפורמות מרכזיות: וורדפרס, וויקס ושופיפי, אפשרויות אלו הן הרווחות ביותר ולא בכדי, הן לא דורשות "הבנה במחשבים" או בכתיבת קוד, הן מהירות והן עונות על רוב התנאים לחנות אינטרנטית ממירה ואיכותית. מה ההבדל בין האפשרויות השונות? ולמי הן מתאימות? ההשוואה כאן לפניכם. ההבדלים העיקריים בין וורדפרס, […]

The post מה הפלטפורמה המומלצת לחנות אינטרנטית? השוואה בין בניית אתרים בוורדפרס, וויקס או שופיפי appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בעלי עסקים המעוניינים להקים חנות רשתית מתלבטים בין שלוש פלטפורמות מרכזיות: וורדפרס, וויקס ושופיפי, אפשרויות אלו הן הרווחות ביותר ולא בכדי, הן לא דורשות "הבנה במחשבים" או בכתיבת קוד, הן מהירות והן עונות על רוב התנאים לחנות אינטרנטית ממירה ואיכותית. מה ההבדל בין האפשרויות השונות? ולמי הן מתאימות? ההשוואה כאן לפניכם.

ההבדלים העיקריים בין וורדפרס, וויקס ושופיפי

כדי להסביר את ההבדלים בין המערכות השונות חשוב להבין את השוני בין מערכת פתוחה למערכת סגורה. מערכת פתוחה מבוססות על קוד פתוח, במקרה זה בעלי האתר רוכשים דומיין (כתובת קבועה לאתר) וקובעים את אחסון האתר. במערכת קוד פתוח בעל האתר זוכה לשליטה מלאה בתכנים ובנראות האתר, יכול להחליף תבניות עיצוב, לבנות תבניות משל עצמו והוא לא כבול לתנאים של תשלום חודשי. ג'ומלה וורדפרס הן מערכות המבוססות על קוד פתוח.

מערכות סגורות

מערכת סגורה היא פלטפורמה מן המוכן המציעה בניה פשוטה יחסית של אתרים על ידי בחירה וגרירה. בסיס המערכת שייך לחברה מסחרית, שבמקרים מסוימים (כמו בוויקס) תציג פרסומות בחלק העליון והתחתון של בעל האתר. בעלי האתרים אינם נדרשים לרכוש כתובת עצמאית לאתר והם לא שולטים בספק האחסון. אם המערכת אינה מתאימה לעברית ומאוחסנת בשרתים הנמצאים מעבר לים (כמו בשופיפי) המשתמשים עלולים לחוות האטה ופגיעה בחוויית המשתמש. יחד עם זאת למערכת זו יתרונות רבים כאשר מעוניינים לבנות חנויות מהירות בהשקעה קטנה הכוללת תשלום מנוי חודשי.

כיצד לבחור את המערכת שעליה תתבסס החנות או האתר שלך?

שופיפי מתאימה לעסקים המעוניינים להקים חנות אינטרנטית במהירות, היא מציעה כמה מאות של תבניות מוכנות בהתאמה לסוג העסק ולחוויית המשתמש שהוא רוצה להעניק לגולש שלו. לשופיפי אין מה להציע לעסקים המעוניינים באתרי תדמית או באתרי תיקי עבודות (פורטפוליו)

בניית אתרים בוויקס

בשונה משופיפי וויקס היא מערכת שעשויה להתאים לעסקים המעוניינים באתרי תדמית או אתרי פורטפוליו, היא גמישה, נגישה ומאפשרת לבחור בין תבניות רבות את התבנית המתאימה ביותר לעסק. יחד עם זאת יש לזכור, שהאתר בוויקס שייך לוויקס ולא לבעל העסק, הוא אינו יכול לבחור בכל הרחבה והוא נדרש לתשלום חודשי להחזקת האתר. מתי מומלץ לשקול את וויקס? כאשר מדובר על אתרים יחסית גנריים, וכאשר אין כל חשיבות להיעדר של פרסומות, שעלולות לפגוע בחוויית המשתמש.

בניית אתרים בוורדפס

בשונה משתי המערכות הקודמות, וורדפרס מציעה את האפשרות החופשית ביותר לשליטה באתר. ניתן לבחור בין אלפי תבניות את התבנית המדויקת לעסק, ולקבל תמיכה בעוד עשרות פורומים במרשתת. תוסף ה Wocommerce יתאים לחנויות אינטרנטיות ותוסף ה Elemenetor יאפשר לעצב את האתר בקלות וביד חופשית ולהתאים אותו באופן מדויק לצרכי העסק. אתרי וורדפרס מתאימים לכל סוגי העסקים, בפלטפורמה ניתן לעבור בין תבניות בחופשיות, להחליף את ספק האחסון ולשלוט בכל פרט באתר ללא פרסומות וללא דמי מנוי חודשיים. כיום ניתן לשכור את שירותיה של חברת בניית אתרים בוורדפרס אשר תבצע עבורכם את אפיון, עיצוב ומיתוג האתר.

The post מה הפלטפורמה המומלצת לחנות אינטרנטית? השוואה בין בניית אתרים בוורדפרס, וויקס או שופיפי appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר מקצועי תדמיתי – כל הדגשים שכדאי לדעת https://blog.daro-net.co.il/2020/06/21/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99-%d7%aa%d7%93%d7%9e%d7%99%d7%aa%d7%99-%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%93%d7%92%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9b%d7%93%d7%90/ Sun, 21 Jun 2020 12:47:37 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230245 אתר אינטרנט מקצועי הוא "שער הכניסה" הדיגיטלי לעסק, ובשונה מהרשתות החברתיות שמספקות ערוץ תקשורתי תלוי ומוגבל, אתר תדמיתי איכותי מאפשר לבעל העסק "לשחק בהתאם לחוקים שלו". הנה כל הדגשים שכדאי לדעת בטרם בניית אתר אינטרנט. מיתוג ומותג אתר אינטרנט איכותי נשען על מיתוג עסקי שבאופן מתומצת ניתן להגדרה כסדרה של החלטות עיצוביות–חזותיות שכל מטרתן להעמיק […]

The post בניית אתר מקצועי תדמיתי – כל הדגשים שכדאי לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
אתר אינטרנט מקצועי הוא "שער הכניסה" הדיגיטלי לעסק, ובשונה מהרשתות החברתיות שמספקות ערוץ תקשורתי תלוי ומוגבל, אתר תדמיתי איכותי מאפשר לבעל העסק "לשחק בהתאם לחוקים שלו". הנה כל הדגשים שכדאי לדעת בטרם בניית אתר אינטרנט.

מיתוג ומותג

אתר אינטרנט איכותי נשען על מיתוג עסקי שבאופן מתומצת ניתן להגדרה כסדרה של החלטות עיצוביותחזותיות שכל מטרתן להעמיק את המסרים של המותגלרבות הרגשות שהוא מעורר, הערכים שהוא שואף אליהם או מאמין בהם והתפישות שהוא מתכתב עמן. מיתוג עסקי יבוא לידי ביטוי בבחירת הגוונים, הצורות הגאומטריות, הגופנים והתמונות שיופיעו באתראם למשל נתבונן על אתר של עורך דין העוסק בתחום רישום פטנטים, הרי ששם היינו מצפים לפגוש מסר חזותי, שמשדר חדשנות, רצינות ונגישותשכן רוב הסיכויים שאותו עורך דין עובד עם שני סוגי לקוחות: 1. סטארטאפים קטנים 2. חברות טכנולוגיות גדולות ומבוססות במשק. כדי ליצור הלימה בין שתי אוכלוסיות אלו יש לערב מוטיב נוסףהשפה.

שפה אותנטית

מטרת המסר המילולי היא להעמיק את המסר החזותי ולתמלל את הרעיונות העומדים מאחורי המיתוג הנבחר לאתר. במסר המילולי מנסחים את "הטון" של האתר ואת "רמת הנגישות" שלו – ובמילים אחרותעד כמה האתר רוצה להיתפש כאתר שהוא למעשה "חברה גדולה" או לחילופין כמו אתר של מותג "בוטיק" איכותי, שמתמחה בשירות אישי ומלא. השפה האותנטית תבוא לידי ביטוי בצירוף של מטבעות לשון, פניה בגוף שני או שלישי, יחיד או רבים, סיפור אישי ושימוש בתחביר נכון שמכתיב את קצב הקריאה.

תוכן איכותי

מאמרים, תיאורי מוצר או שירות, דף אודות, יצירת קשר, מדריכים מקצועיים, שאלונים ודפי נחיתה נועדו להעמיק את העולם הסובב את המותג, אם למשל מדובר על אתר תדמית של מאפרת שעוסקת גם בהעצמה נשית ואהבה עצמית, הרי שכאן התוכן האיכותי יבוא לידי ביטוי לא רק במשפטי העצמה נשיים וחשיבה חיובית אלא גם בהיסטוריה שהביאה לתופעה של שנאת המראה "הרגיל", התנאים שהביאו לשלושת גלי הפמיניזם, המסרים התת הכרתיים שמופיעים בפרסומות, סדרות וסרטי ילדים, מודל היופי האידיאלי, גיוון אתני, סקירת פרסומים בני זמננו שמטרתם לעצב מחדש את תפישת הגוף הנשי ועוד. על עולם התוכן הסובב את התחום מחליט בעל המותג, ועולם תוכן זה נועד להעמיק את הערכים והמסרים שהמותג מעוניין להיות מזוהה עמםכמו מצוינות, זריזות, אמינות, חיבור לטבע, דיוק, גמישות, קבלת האחר, איזון, ברק שכלי, רוגע, כנות, ביטחון, ניקיון, חסד, נוחות, בהירות ועוד.

לסיכום, בניית אתר אינטרנט מקצועי ותדמיתי מצריכה הלימה בין המסר החזותי למסר המילוליאלו יבואו לידי ביטוי באופן הפנייה ובשפה הנבחרת, בגאומטריה, בגוונים ואפילו בסוג וגודל הגופן. אתר איכותי הוא אתר שמושך אליו כניסות חוזרות ונשנות ולכן חשוב להעשיר אותו בתוכן קולע, שמעמיק את הערכים עליהם נשען המותג.

The post בניית אתר מקצועי תדמיתי – כל הדגשים שכדאי לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
עיצוב אתרים: טיפים לבחירת תמונות לאתר שלך https://blog.daro-net.co.il/2020/06/14/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%aa%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%a9%d7%9c%d7%9a-%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%90%d7%aa%d7%a8/ Sun, 14 Jun 2020 12:47:36 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230244 The post עיצוב אתרים: טיפים לבחירת תמונות לאתר שלך appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>

עיצוב אתרים: טיפים לבחירת תמונות לאתר שלך

אנשים קונים עם העיניים ומסר חזותי נקלט פי 80 מהר יותר ממסר מילולי ולכן לנראות האתר שלכם יש השפעה רבה גם על זכירות המותג ועל היקף המכירות. הנה כמה טיפים לעיצוב אתרים ממירים המצליחים להעמיק את המודעות למותג באמצעות מסרים חזותיים.

אנשים קונים עם העיניים ומסר חזותי נקלט פי 80 מהר יותר ממסר מילולי ולכן לנראות האתר שלכם יש השפעה רבה גם על זכירות המותג ועל היקף המכירות. הנה כמה טיפים לעיצוב אתרים ממירים המצליחים להעמיק את המודעות למותג באמצעות מסרים חזותיים.

בחרו בתמונות שיעמיקו את המסר המילולי

אנשים הם יצורים חברתיים הקולטים באופן אינטואיטיבי מסרים המתכתבים עם ערכים חברתיים כמו אומץ, אמון, ערבות הדדית, עזרה, חמלה, נדיבות, ידידות, הזדהות, וכולי. מסרים ההולמים עם עולם הערכים שלהם "מרחיבים את ליבם" ומעלים את רמת הקשב ולכן מומלץ מאוד לבחור בתמונות המתכתבות עם ערכים אלו, תמונות אלו יכילו בדרך כלל ידיים ועיניים. מבטים, לחיצות יד, מגע מרפרף ועוד. את התמונות הללו תוכלו ליצור בעצמכם או לחילופין לרכוש או להוריד ממאגרי תמונות ברשת.

אתרים חינמיים לתמונות

כיום כל עסק המעוניין לשווק את עצמו ולהעמיק את המסרים המילוליים והחזותיים שלו יוכל להיעזר במאגרי תמונות ללא תשלום, מאגרים אלו זמינים ברשת ומציעים לפעמים בתמורה לציון שם יוצר התוכן מבחר עשיר של תמונות בכל תחום, נושא או עניין. גם כאן הביטויים שתקלידו בשורת החיפוש הם אלו שייקבעו את מידת ההתאמה של התמונות לצרכים שלכם. נסו לחפש תמונות המתארות רגשות: עצבות, שמחה, סקרנות, ילדותיות, אהבה, שנאה, כעס וכאב, נסו לחפש תמונות לפי צבע, נושא וכמובן תמונות לפי ערך חברתי.

באילו אתרים מומלץ לחפש?

אתרי התמונות בנויים באופן זהה ומציעים צילומים, וקטורים ואייקונים לשימוש חופשי. בכל האתרים מותקן סרגל חיפוש ותוסף סינון המקל על התהליך ומקצר את משך זמן השימוש. האתרים ידידותיים מאוד למשתמש וכל חברת עיצוב אתרים נעזרת בהם על מנת להעשיר את האתרים של לקוחותיה.

הנה כמה אתרים מובילים ומעניינים בתחום:

Freepik – אתר נגיש ונח המציע עשרות אלפי תמונות, וקטורים וסמלילים בכל נושא שתבחרו. מומלץ להוריד את התמונות על ידי לחיצה על המקש הימני בעכבר ושמירתן בתיקיית ההורדות במחשב או בטלפון הנייד.

Pixabay- אתר המציע מאגר תמונות מתוך הרשתות החברתיות ותמונות מקוריות של צלמים מכל רחבי העולם. באתר ניתן למצוא וקטורים וסמלילים לשימוש חופשי. בדרך כלל מומלץ לשתף תמונות בתוספת ציון שם יוצר התוכן וקישור לאתר.

Unsplashאם לא מצאתם את מבוקשכם במאגרי הfreepik ו pixabay נסו את unsplash אתר המציע תמונות מקצועיות עם דגש על האיכות הגבוהה של התמונות שנוצרו בידי יוצרים מכל העולם.

Gratisphotographyאתר מקסים, נח לשימוש המתאפיין בתמונות חינמיות "שלא נראות כמו תמונות ממאגר תמונות" בנוסף ישנו קישור בראשית העמוד לחודש חינם במאגר התמונות בתשלום של shutterstock.

morguefileבאתר זה תוכלו למצוא תמונות פשוטות יחסית שצולמו בטלפונים חכמים על ידי צלמים חובבים. אלו לא תמונות אופייניות למאגרים ולכן דווקא שם ניתן למצוא תוצרים מקוריים. החיפוש נעשה באמצעות תגיות ואם לא מצאתם את מה שחיפשתם תמיד תוכלו לפתוח בקשה חדשה לתמונה בהתאם לצורך.

The post עיצוב אתרים: טיפים לבחירת תמונות לאתר שלך appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>