בלוג דרונט – בניית אתרים https://blog.daro-net.co.il בניית אתרים, חברה לבניית אתרי אינטרנט, בניית אתר וורדפרס, פיתוח אתרי וורדפרס Tue, 08 Dec 2020 10:05:44 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6 https://blog.daro-net.co.il/wp-content/uploads/2020/07/DD-150x150.jpg בלוג דרונט – בניית אתרים https://blog.daro-net.co.il 32 32 למה וורדפרס ולא וויקס? / בניית אתר וורדפרס https://blog.daro-net.co.il/2020/12/22/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%a4%d7%a8%d7%a1/ Tue, 22 Dec 2020 09:29:33 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230575 אחת מהשאלות המרכזיות שעולות בקרב בעלי עסקים המעוניינים להקים אתר בפלטפורמה חינמית ומובילה מדוע ישנה העדפה להקים אתר על בסיס וורדפרס לעומת אתר על בסיס וויקס, ובכן, כדי לענות על שאלה זו נתייחס למרכיבי עיצוב אתר בוורדפרס לעומת וויקס, ולעלויות. עיצוב האתר עיצוב איכותי לאתר ממחיש את המיתוג העסקי הן בשפה העיצובית הנבחרת (גופנים, גוונים, […]

The post למה וורדפרס ולא וויקס? / בניית אתר וורדפרס appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
אחת מהשאלות המרכזיות שעולות בקרב בעלי עסקים המעוניינים להקים אתר בפלטפורמה חינמית ומובילה מדוע ישנה העדפה להקים אתר על בסיס וורדפרס לעומת אתר על בסיס וויקס, ובכן, כדי לענות על שאלה זו נתייחס למרכיבי עיצוב אתר בוורדפרס לעומת וויקס, ולעלויות.

עיצוב האתר

עיצוב איכותי לאתר ממחיש את המיתוג העסקי הן בשפה העיצובית הנבחרת (גופנים, גוונים, מרווחים ותכנון) והן ביכולות ובחווית השימוש, שהאתר מגלם. בעוד בוויקס ניתן לבחור מבין 200 יישומים לשדרוג חווית הגלישה באתר כמו טפסים מובנים ליצירת קשר, יישומי גלריה, רשימות דיוור וכיוצא בזה, בוורדפרס האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות וכוללות כמעט 50,000 תוספים ללא כל עלות בספריית תוספים מובנית ובנוסף לכך מאות תוספים נוספים בתשלום נגיש כמו למשל תוסף האלמנטור, שהוא שם דבר בתחום עיצוב אתרים בוורדפרס, המאפשר לעצב אתר מהבסיס וליצור חווית משתמש דינאמית, מתקדמת וחדשנית. (עיצוב בלוגים, תמונות, בחירת גוונים, גופנים, סרגלי ניווט ועוד.

האלמנטור עצמו כולל יותר מ100 תבניות מוכנות ו 300 בלוקים מוכנים, המאפשרים ליצור אתר ייחודי עם אפשרות עריכה, בה כל שינוי המבוצע באתר מופיע ישירות על המסך, אפשרויות של גרירה ושחרור של ישויות בתוך דף העיצוב ללא כל צורך בכתיבת קוד תוך הלימה לשימוש באתר גם דרך מסך המובייל. לכן, לפחות בהיבט העיצוב אין ספק שוורדפרס מתעלה על וויקס ונותנת מענה למנעד רחב של שימושים עסקיים.

ומה בנוגע לעלויות?

עלות הקמת אתר אינטרנט היא שיקול משמעותי בעת בחירת הפלטפורמה, ישנם בעלי עסקים המעדיפים לבנות אתר בהירות על פלטפורמה קיימת ולהקריב שיטח מסוים מהאתר לטובת פרסומות וישנם בעלי עסקים המעוניינים לשמור את האתר נקי מפרסומותלפניכם ההשוואה בין וורדפרס לוויקס

 • עלות ההקמהוורדפס: ניתן להקים אתר ללא עלות ולהתייעץ לשם כך במגוון פורומים במרשתת, אין צורך בידע מוקדם, אך איסוף הידע הדרוש לגיבוש ההחלטה אורך זמן . לחילופין להסתייע בשירותיה של חברה לבניית אתרים, המציעה שירותי עיצוב אתר וורדפרס ובכך להתאים את האתר באופן המדויק ביותר לצרכים העסקיים.

וויקסחינם, על בסיס פלטפורמה קיימת ויכולת לבחור ממגוון רחב של תבניות מוכנות בתכנית הבסיסית. ניתן יהיה לרכוש תוכנית בתשלום כדי להתקין תוספים והרחבות ולהסיר את מודעות הפרסומת מהאתר

 • אחסוןוורדפרס: לצורך האחסון יש להתקשר עם חברה המציעה שירותים בתחום, ניתן להתקשר עם חברה המציעה שירותי אחסון בישראל.
  וויקס אחסון האתר נמצא בחו"ל, ניתן לרכוש אחסון בחבילת הרחבה של וויקס, בהתאם לרוחב הפס הרצוי.
 • שימוש בדומיין ייחודיהדומיין הוא סימן הזיהוי של העסק, מהווה מרכיב משמעותי בבידול העסקי ובתהליך המיתוג שלו. באתרי וורדפרס ניתן לרכוש דומיין מכל חברה המציעה דומיינים ברשת, עלות הדומיין היא זניחה יחסית, אך היא מבטיחה לרוכש בלעדיות. לעומת זאת בוויקס הדומיין אינו ניתן לבחירה או לרכישה מגורם חיצוני, דומיין האתר מכיל את האותיות WIX בתוכו.

The post למה וורדפרס ולא וויקס? / בניית אתר וורדפרס appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
שלבים לבניית אתר תדמית https://blog.daro-net.co.il/2020/10/20/%d7%a9%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%aa%d7%93%d7%9e%d7%99%d7%aa/ Tue, 20 Oct 2020 09:07:04 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230483 אתר הבית הוא הכתובת הדיגיטלית של העסק, תפקידו למשוך קהל ולהוות פלטפורמה להעברת ידע וליצירת קשר. אתר איכותי מניב שלוש תוצאות: לוכד את עינו של הגולש (הגולש נשאר באתר יותר משבע שניות), ממחיש את המהות העסקית (עיצוב תואם מיתוג וקהל יעד) ומעודד את הגולש להשאיר פרטים ליצירת קשר. מהם השלבים לבניית אתר תדמית איכותי? אפיון […]

The post שלבים לבניית אתר תדמית appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
אתר הבית הוא הכתובת הדיגיטלית של העסק, תפקידו למשוך קהל ולהוות פלטפורמה להעברת ידע וליצירת קשר. אתר איכותי מניב שלוש תוצאות: לוכד את עינו של הגולש (הגולש נשאר באתר יותר משבע שניות), ממחיש את המהות העסקית (עיצוב תואם מיתוג וקהל יעד) ומעודד את הגולש להשאיר פרטים ליצירת קשר. מהם השלבים לבניית אתר תדמית איכותי?

אפיון האתר

עולם אתרי האינטרנט רחב ומגוון, ישנם אתרים הנראים כמגזין (לדוגמה פורטלים מקצועיים, חדשות, אתרי לייף סטייל), ישנם אתרים שכל מטרתם להוות תיק עבודות דיגיטלי (והם מורכבים בעיקר מתמונות ואינפוגרפיקה ופחות ממלל), ישנם אתרים של דף אחד, שכל מטרתו ליידע ולהוות כתובת ליצירת קשר וישנם אתרים בעלי מבנה יחסית קבוע. עסקים גדולים בעלי תהודה עולמית נעזרים באתרי תדמית כדי להעמיק את החוויה, אין בכוונתם למכור שירותים או סחורה לשוק הפרטי ולכן אין באתר אזכור ליצירת קשר. לעומתם אתרים המייצגים עסקים ונותני שירותים (גם בלוגרים שמסקרים מוצרים) נדרשים למבנה "בהיר" ו"מוכר" יותר ולכן נצמדים לאפיון הכולל מספר עמודים מרכזיים וחיוניים להעברת המסר העסקי: עמוד הבית, עמוד אודות, עמוד שירותים או מוצרים, בלוג או מרכז מידע, דף פרויקטים (שילוב של תיק העבודות) ודף יצירת קשר. אפיון האתר ייקבע בהתאם לצרכי העסק וקהל היעד שלו.

מחקר שוק ומיתוג

אתר המצליח ללכוד את העין ולמשוך את הקהל להישאר, להירשם ואף לשוב אליו יאופיין בהתאמה בין המסר החזותי לבין המסר המילולי. אך כיוון שהיצור האנושי קולט מסר חזותי פי 80 ממסר מילולי הרי שהמיתוג יתמקד במסרים חזותיים שבאים לידי ביטוי בגופנים שיבחרו לאתרצורתם וגודלם, הצבעים שיאפיינו את המותג ויעבירו תחושות וחוויות דרך שילובים שונים ועוצמת הגוון, צורות וסמלילים שיעניקו תחושה של "קצב", "רוך מול "קשיחות" והשילוב של כל אלו שיכתיב את הטון ואת האווירה. את מחקר השוק ניתן לבצע על ידי סקרים, בחינה של אתרי המתחרים הישירים והעקיפים והצצה על אתרים העוסקים בנושאים דומים מעבר לים.

חווית המשתמש

בניית אתר תדמיתי איכותי, העומד במבחן הזמן מעניקה לגולש שלוש חוויות: נוחות שימוש, התמצאות קלה וחיבור רגשימנטלי הנוצר סביב המותג. את חווית המשתמש ניתן ליצור באינספור דרכים יצירתיות, על ידי כפתורי ניווט המתכתבים עם המיתוג העסקי, יצירת מעברים מעניינים, מצגת תמונות, קיצורי דרך והפניות. חווית משתמש איכותית תורמת לבידול העסקי ולזכירת המסר המרכזי של העסק.

אישור האתר

האישור נעשה עוד בשלב הבנייה הראשונית והוא כולל "סקיצה" המפרטת את כפתורי הניווט, נראות עמוד הבית והעמודים הפנימיים, הגוונים שנבחרו להעמקת המסר השיווקי, סמלילים, צורות ותוספים המאפשרים ליצור חוויה דינמית. לאחר האישור ניתן להתחיל בהקמת האתר מהבסיס על ידי תבנית שנרכשה לצורך המטרה או תבנית ייחודית שהוכנה מראש בהתאם לצרכי העסק.

The post שלבים לבניית אתר תדמית appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתרים בוורדפרס – 5 פעולות שיזניקו את הקידום האורגני https://blog.daro-net.co.il/2020/10/14/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%a4%d7%a8%d7%a1-5-%d7%a4%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%96%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%95/ Wed, 14 Oct 2020 08:59:38 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230481 בעולם יש מעל מיליארד אתרי אינטרנט, רבים מהם מתחרים על המקום הראשון במנועי החיפוש באמצעות קידום אורגני, כמה מאות או אלפים מהם מתחרים על הקטגוריה העסקית שלכם, כיצד תוכלו לקדם את האתר באופן אורגני בחוכמה? הנה חמש פעולות שכדאי להכיר. הגדרת תוספי ה SEO yoast ו– all in one תוספי all in one ו yoast […]

The post בניית אתרים בוורדפרס – 5 פעולות שיזניקו את הקידום האורגני appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בעולם יש מעל מיליארד אתרי אינטרנט, רבים מהם מתחרים על המקום הראשון במנועי החיפוש באמצעות קידום אורגני, כמה מאות או אלפים מהם מתחרים על הקטגוריה העסקית שלכם, כיצד תוכלו לקדם את האתר באופן אורגני בחוכמה? הנה חמש פעולות שכדאי להכיר.

הגדרת תוספי ה SEO yoast ו– all in one

תוספי all in one ו yoast תורמים לקידום האתר באופן אורגני במנועי החיפוש. על מנת להפיק את המיטב משני תוספים אלו יש לשים לב שהכותרת והתיאור בכל עמוד וקטגוריה מוגדרים כהלכה ובהתאם למטרה. שימו לב שכאשר תהליך זה לא נעשה הכותרת נותרת עם הערך "ארכיון"- שזו ברירת המחדל של מערכת וורדפרס.

הסרת תוספות שונות (פלאגינים) שאינן נמצאות בשימוש

אולי הסיבה העיקרית לכך שמערכת ניהול התוכן של וורדפרס כה פופולארית היא בזכות האפשרות להרחיב את יכולות האתר הבסיסי באמצעות פלאגינים (תוספות וממשקים שונים) ישנן תוספות הניתנות להתקנה בתשלום וישנן תוספות הניתנות להתקנה ללא עלות. באינדקס של וורדפרס ניתן להתעדכן בחידושים השונים ולבחור את הפלאגינים המתאימים לאתר, יחד עם זאת קלות ההתקנה (על בסיס לוח הבקרה) והמבחר הרחב מביאים רבים להתקין תוספות רבות שחלקן עלול להעמיס על המערכת, להאט את האתר ולפגוע ביעילות של תוספים אחרים. כדאי ואף רצוי להתקין תוספות שתורמות לקידום האתר במנועי החיפוש, מגינות על האתר מפני תגובות ספאם, מאפשרות ליצור טפסים בתוך האתר ומקצרות את זמן הטעינה באתר ומומלץ לוותר על תוספות שמחליפות פעולות שניתן לבצע באופן עצמאי (גם אם זה דורש קצת יותר זמן)

שימוש נכון בתגיות

הסברה ששימוש בתגיות רבות ככל האפשר תורמת לקידום האתר לא בהכרח נכונה. תגיות רבות, בעיקר אלו הזהות או קרובות מאוד במשמעותן עלולות להעמיס על המערכת ואף ליצור רושם של "תוכן דליל". בחירה איכותית של תגיות תבוא לידי ביטוי בהתייחסות לאירוע מרכזי הקשור לתוכן (למשל: קורונה), שם של אדם (לדוגמה: ישראל ישראלי), ואזכור הנושא המרכזי בו עוסק התוכן (למשל: ירושות) ככלל, מומלץ לתייג מספר מצומצם של תגיות.

התאמת התוכן הנכון לעמודים ולפוסטים

אתרי הוורדפרס בנויים מעמודים הכוללים תוכן קבוע – עמוד הבית, אודות, תיאור השירותים, יצירת קשר ודפים אינטרנטיים המיועדים לפוסטים – כמו מאמרים לבלוג, מרכזי מידע וכדומה. כך גם נכון הדבר לגבי עמודי החנות, אשר מגיעים יחד עם תוסף ייעודי למטרה זו. בעוד שהעמודים הקבועים מוצגים בפני עצמם, עמודי הפוסטים ועמודי החנות משויכים לקטגוריה ומוצגים אחד אחרי השני. הבנת ההבדל בין הסוגים השונים של הדפים באתר תורמת להגדרה נכונה יותר, שתבוא לידי ביטוי בקידומו במנועי החיפוש ובחוויית המשתמש.

אבטחה

לא ניתן לסיים מאמר על בניית אתרים בוורדפרס ללא התייחסות לסוגייה האקוטית ביותראבטחה. וורדפרס היא מערכת ניהולהתוכן הפופולארית בעולם, כאשר 30% מהאתרים עובדים על בסיס מערכת זו (עלפי ויקיפדיה). על מנת לכתוב קוד למערכת לא נדרש כל רישיון מיוחד ולכן כל האקר יכול להיכנס למערכת ולחבל בה. שמירה על רמה נאותה של אבטחה תבוא לידי ביטוי בעדכון גרסאות האתר, שימוש בתוספים, שנבדקה מהימנותם ואשר נמצאו כמועילים לאתר ביניהם תוסף האבטחה wordfence וביצוע גיבויים יזומים של בסיס הנתונים מעבר לגיבויים השוטפים הנעשים על ידי חברת האחסון של האתר.

The post בניית אתרים בוורדפרס – 5 פעולות שיזניקו את הקידום האורגני appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתרים לעסקים קטנים – מתי לבחור בדף נחיתה ומתי להשקיע באתר https://blog.daro-net.co.il/2020/09/30/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%a7%d7%98%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Wed, 30 Sep 2020 08:35:21 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230463 שימושו הקלאסי של דף הנחיתה הוא בקידום מוצר, רעיון או שירות, באמצעותו ניתן ליצור קשר עם בעל העסק או המפרסם, להיחשף לשירותים, לבצע קידום ממומן ואף למכור מוצרים! כיום קיימים כלים רבים– חלקם חינמיים לחלוטין המאפשרים לכל אדם שיחפוץ בכך לבנות דף נחיתה בכוחות עצמו ולהפיץ אותו במדיות השונות. דף הנחיתה מקבל כתובת אינטרנטית שניתנת […]

The post בניית אתרים לעסקים קטנים – מתי לבחור בדף נחיתה ומתי להשקיע באתר appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
שימושו הקלאסי של דף הנחיתה הוא בקידום מוצר, רעיון או שירות, באמצעותו ניתן ליצור קשר עם בעל העסק או המפרסם, להיחשף לשירותים, לבצע קידום ממומן ואף למכור מוצרים! כיום קיימים כלים רביםחלקם חינמיים לחלוטין המאפשרים לכל אדם שיחפוץ בכך לבנות דף נחיתה בכוחות עצמו ולהפיץ אותו במדיות השונות. דף הנחיתה מקבל כתובת אינטרנטית שניתנת לקיצור ולשינוי, אפשרות להגדרת כותרות המציגות את הנושא המרכזי בו הדף עוסק, הוספת תמונות, מצגות, סרטונים ואף קישורים נוספים, שהופכים דף "פשוט" לאינטראקטיבי. אם כך באילו מקרים בכל זאת מומלץ לבנות אתר? והאם דף נחיתה יכול להחליף אתר אינטרנטי? כל התשובות כאן במאמר.

מדוע להשקיע בבניית אתר?

אתר אינטרנט עסקי רחב יותר מדף נחיתה ומאפשר לעסק "להציג את עצמו" בהרחבה באמצעות דף הבית, עמוד האודות, עמוד השירותים, עמוד הבלוג והפרויקטים וחיבור הקהל אל המותג. תהליך בניית אתרים לעסקים קטנים מתחיל במחקר שוק, התאמת המסר החזותי, יצירת לוגו ומיתוג, התייחסות לחוויית משתמש שתבוא לידי ביטוי באופן הניווט וההתמצאות באתר. בשונה מדף הנחיתה, שמקבל כתובת אינטרנטית הניתנת לשינוי או לקיצורלאתר העסקי יש שם משלו (דומיין) ייחודי (אם זה נעשה על וורדפרס) או חינמי ומיוחס לפלטפורמה בה נבנה (wix).

מטרות מרכזיות בבניית אתר אינטרנט לעסקים קטנים

מטרתו המרכזית של אתר האינטרנט היא לספר את הסיפור של העסק, קיומו מעיד על יציבות וחשיבה לטווח הרחוק. בנוסף באמצעות האתר ניתן להשיג את המטרות הבאות:

 • להקים ולנהל בלוג מקצועי המרחיב אודות השירותים ומאפשר לקדם את המוצרים ותחומי העניין הסובבים את העסק
 • לשמור על תקשורת רציפה עם קהל הקוראים בין אם על ידי תגובות לפוסטים שפורסמו ובין אם על ידי דיוור, צ'ט ופרסומים שונים.
 • להעמיק את המסר העסקי ולחבר את הקהל באופן רגשי ומנטלי לרעיון ולפילוסופיה העומדת מאחורי העסק
 • לספר את סיפור העסקי בהרחבה
 • לתמוך בפעילות עסקית ענפה הכוללת מכירה של מוצרים ושירותים רבים
 • לעדכן את הלקוחות בדבר מבצעים, הטבות ושינויים
 • לתמוך בתהליכי מכירה באמצעות קידום ממומן (רימרקטינג) ושירות לקוחות

האם דף הנחיתה יכול להחליף אתר אינטרנטי ?

עסקים בראשית דרכם מתלבטים בנוגע להיקף ההשקעה באתר, ישנם כאלו היוצאים מנקודת הנחה שבניית דף נחיתה תיתן מענה בסיסי לצורך בהצגת העסק בשלביו הראשוניים. יחד עם זאת על אף יכולותיו הרבות, דף הנחיתה אינו יכול להחליף את האתר האינטרנטי ולו רק בשל העבודה שהוא נועד לתת מענה נקודתי לקידום שירות או מוצר ייחודי, פרסום מבצע או הטבה וכמובן מתן אפשרות ליצירת קשר. עסקים שבכל זאת בוחרים בדף הנחיתה ככתובת הדיגיטלית שלהם יפיקו ממנו תועלת רבה אם יבצעו תהליך הדומה לתהליך בניית אתרים לעסקים קטנים הכולל: מחקר שוק, אפיון ויצירת תכנית ראשונית לנראות הדף, בחירת הצבעים והגופנים החזותיים לדף וחיבורו למערכות הדיוור השונות.

The post בניית אתרים לעסקים קטנים – מתי לבחור בדף נחיתה ומתי להשקיע באתר appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר וורדפרס – דגשים לבחירת תבנית https://blog.daro-net.co.il/2020/09/22/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%93%d7%92%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%aa%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%aa/ Tue, 22 Sep 2020 08:58:01 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230473 The post בניית אתר וורדפרס – דגשים לבחירת תבנית appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>

תבנית העיצוב היא הבסיס לבניית אתר וורדפרס בין אם היא מובנית ובין אם היא נעשתה באמצעות פיתוח. תבנית העיצוב משפיעה על נראות האתר וחווית הגולש ותפקידה לתת מענה מיטבי לדרישות העסקיות, לאפשר ביצוע שינויים והתאמות ולהתעדכן בגרסה האחרונה ביותר של וורדפרס. מהי תבנית עיצוב? וכיצד לבחור בתבנית הנכונה, שתהלום את הייחודיות של העסק? התשובות כאן במאמר.

מהי תבנית עיצוב לוורדפרס?

פלטפורמת ניהול התוכן של וורדפרס רווחת עד מאוד ומאפשרת לכל מי שחפץ בכך להקים אתר אינטרנט בכוחות עצמו בין אם על בסיס מובנית מראש ובין אם על בסיס תבנית בפיתוח עצמי (על ידי קוד). חיפוש קצר בגוגל אחר "תבניות חינמיות לוורדפרס" יניב מעל ל 420 מיליון תוצאות ואנשים רבים מקימים אתרים ללא השקעה כספית, אך ישנם מקרים בהם תבנית חינמית אינה מתאימה ומומלץ להשקיע בתבנית בגרסת הפרמיום ואם זאת לא נמצאה מבין המבחר הרחב מומלץ לפנות לחברה שתחום התמחותה הוא בניית אתר וורדפרס כדי שתעצב עבורכם תבנית מתאימה.

כיצד לבחור בתבנית העיצוב הנכונה?

תבנית העיצוב הנכונה תענה על ארבעה תנאים מרכזיים:

 1. אפשרות לבצע התאמות סגנוניות לאתרבין אם מדובר על התקנת תוספים, המאפשרים לקדם את האתר במנועי החיפוש ובין אם מדובר על אפשרות גמישה לשינוי העיצוב הבסיסי כמו הוספת מצגת, שינוי אופן התצוגה של הפוסטים, אפשרות לתוסף חנות באתר, באנרים וכדומה. ניתן למצוא תבניות ללא עלות המציעות אפשרויות אלו, אך בתבניות המוצעות בגרסאות הפרמיום קיים יתרון נוסףאפשרות לתצוגה מקדימה המקלה על תהליך העיצוב וההתאמה של התבנית לצרכים.
 2. תמיכה טכניתרוב התבניות נוצרו עבור השפות הלטיניות ולכן מומלץ לבחור בתבנית בגרסת פרמיום המוצעת יחד עם שירותי תמיכה טכנית זמינה לסיוע בגישור על פערי הידע, התאמה לשימוש בשפה העברית, התקנה של תוספים, הפעלת עדכונים אוטומטיים, הדרכה על העבודה עם לוח הבקרה, הדרכה לבחירת ספק אחסון וכדומה.
 3. התאמה לתוסף האלמנטורתוסף האלמנטור נרכש בנפרד מהתבנית (אך גם ברכישת האלמנטור נפתחות אפשרויות נוספות לשימוש בתבניות שמגיעות יחד עם גרסת הפרו) האלמנטור הוא אחד מהתוספים מהמומלצים ביותר להתקנה ולו רק בשל העובדה שבאמצעותו תהליך הקמת האתר נעשה אינטואיטיבי ופשוט. ברגע שמבינים את דרך העבודה עם האלמנטור, ניתן למעשה לבנות כל אתר. רצוי לבחור בתבנית, שניתן להתקין עליה תוסף זה.
 4. רספונסיביתתאימות למספר מכשירים (מחשבים ניידים, נייחים, סמרטפונים, טאבלטים)- מעל ל 80% מהגולשים באתר שלכם יגלשו אליו דרך הסמארטפון, כדי להבטיח להם חווית שימוש מהירה מומלץ לבחור בתבנית רספונסיבית. כיצד תוכלו לבדוק שכך הדבר? בהגדרות התבנית ובגלישה אל התבנית דרך הסמארטפון האישי.

במקרים בהם לא מצאתם את התבנית שעונה על הדרישות העסקיות, או שהמגוון הרחב מבלבל ניתן להיוועץ עם חברה מקצועית לעיצוב אתרים, שתוכל לסייע לכם בבחינת הפתרון הנכון והמשתלם ביותר עבורכם.

The post בניית אתר וורדפרס – דגשים לבחירת תבנית appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר אינטרנט לעסקים – העמודים שכל אחד צריך https://blog.daro-net.co.il/2020/09/14/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a2%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9b%d7%9c-%d7%90/ Mon, 14 Sep 2020 08:29:51 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230452 The post בניית אתר אינטרנט לעסקים – העמודים שכל אחד צריך appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>

אתר הבית משמש כקבלת הפנים הדיגיטלית לעסק, באמצעותו ניתן להגיע אל קהלים חדשים ולשמור על קשר רציף עם הלקוחות הקיימים. בין אם אתה נותן שירות ובין אם יש ברשותך חנות חשוב שהאתר יעביר כמה שיותר מידע שיאפשר למבקרים להבין מי אתה, אילו שירותים אתה נותן או אילו מוצרים אתה מוכר וכיצד ניתן ליצור איתך קשר. הנה חמשת העמודים שמומלץ לשלב בכל אתר עסקי.

עמוד הבית

העמוד המרכזי באתר בו מתרכזת "עיקר ההתרחשות" הרושם שיתקבל מעמוד הבית יקבע עם המבקר ימשיך לגלוש או יעזוב את האתר. את עמוד הבית יש לערוך מנקודת המבט של הלקוח: איזה מידע ירצה לקבל? ובאיזה עיתוי? עמוד תוכן איכותי הוא זה המאפשר להבין את מהות העסק והקהל אליו הוא פונה בשניות ספורות. מה כדאי לכלול בעמוד הבית?
את הלוגו העסקי, כמה מילים אודות העסק והפילוסופיה העומדת מאחוריו, תמונה מובילה סמוך לכותרת הדף, פירוט אודות שירותי העסק או קטגוריות המוצרים (עם קישורים פנימיים לחנות האינטרנטית) המלצות ואפשרות ליצירת קשר.

אודות

בשונה מעמוד הבית, שמטרתו להעביר מידע תמציתי בנוגע למהות העסק הרי שעמוד האודות מהווה הזדמנות לשיתוף הפילוסופיה המניעה את העסק, החזון העסקי והמטרות המובילות את העסק וכיצד אלו עשויות לסייע לקהל המתעניין בשירותים או במוצרים. היכולת לספר סיפור חיוניות לדף זה ובאמצעותה ניתן לחבר את הקהל לערכי המותג, להצטרף למסע העסקי ולשתף את הבשורה אם משפחה וחברים. טיפ חשוב: גם עסקים המעוניינים לשמור על נימה רשמית ייהנו מתמורות חיוביות אם יבחרו בשפה, אשר פונה אל הרגש ומחברת את הקורא לחזון ולערכי המותג ולסיפור העומד מאחורי הקמת המותג.

עמוד שירותים או מוצרים

בניית אתר אינטרנט לא תהיה שלמה ללא עמוד שירותים או מוצרים. מטרת עמוד זה היא להפוך מבקר אקראי לרוכש מתמיד ולכן חשוב לשים דגש לשיפור מתמיד בחווית הלקוח וזאת ניתן לעשות בשלושה אופנים:
1.
התמקדות ביתרונות המוצר ותרומותו ללקוחות במקום התמקדות בפרטים הטכניים.
2.
צילומים איכותייםהמציגים את המוצר ממספר זוויות, מאפשרים הגדלה והקטנה ומספרים סיפור מלא חיים בנוגע לתחושות שחוו הקונים לאחר שירכשו את המוצר.
3.
התמצאות קלההמאפשרת מעבר מהיר בין קטגוריות, בניית הצעות שיווקיות בתוך דף המכירה ( למשל פריטים דומים או פריטים משלימים) ויכולת ניווט פשוטה.

בלוג

הבלוג הוא הפלטפורמה להעמקת השיח עם הקהל, זה המקום לעדכן אודות שיפורים טכנולוגיים או לספר על מגמות חדשות בנוגע לתחום העיסוק שלך ולהגיע לקוראים באמצעות מתן מענה לשאלות הנשאלות בתגובות לפוסטים שפורסמו. הבלוג הוא גם האמצעי להפגין את הידע והמומחיות העסקית שלך, להעניק השראה ולקדם מוצרים באמצעות כתבות או מאמרים העוסקים בעולמות התוכן המקיפים את תחום עיסוקך.

דף יצירת קשר

תקשורת מאפשרת לבנות מערכות יחסים יציבות עם הלקוחות שלך. באמצעות דף זה ניתן ללמוד רבות אודות הרצונות והצרכים שלהם מהשירותים או המוצרים שלך. בנוסף דף יצירת הקשר מהווה פתח לקבל משוב חוזר. בדף זה חשוב לכלול הזמנה ליצירת קשר, טופס אינטרנטי למילוי, טלפונים וכתובת דואר אלקטרוני.

The post בניית אתר אינטרנט לעסקים – העמודים שכל אחד צריך appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע https://blog.daro-net.co.il/2020/08/16/%d7%a4%d7%99%d7%aa%d7%95%d7%97-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/ Sun, 16 Aug 2020 13:48:52 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230268 The post פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>

כיצד לאפיין אתרי אינטרנט?

אפיון האתר הוא הבסיס העומד מאחורי מלאכת הפיתוח. והוא כולל את נראות האתר, הסמלילים, הגוונים, המבנה החזותי, התוספים שיותקנו בו על מנת לשפר את חווית הגלישה והדפים שירכיבו אותו. ישנם אתרי אינטרנט הבנויים מדף אחד או ממספר מצומצם של דפים (נקראים גם "מיני סייט") ותפקידם ברורהם נועדו לתת מידע תמציתי ומהודק סביב נושא מסוים כמו השקת מוצר או אירוע. אתרי מיני סייט אינם מחליפים את האתר הראשי של העסק

האתר השיווקי והתדמיתי

אתר האינטרנט של החברה הוא למעשה "קבלת הפנים" בעולם הדיגיטלי לכל מי שמתעניין בשירותי ומוצרי העסק. באתר זה הגולשים למדים אודות הפעילות העסקית, האנשים העומדים מאחורי העשייה, המוצרים והשירותים שהעסק מוכר ודרכי התקשורת ליצירת קשר. את האתר הראשי של העסק ירכיבו מספר דפים בסיסיים.

דף אודות

מטרת עמוד האודות היא להציג את בעל העסק, ההיסטוריה ותחומי הפעילות של העסק. ובשונה מקורות חיים או ביוגרפיה עמוד האודות מכוון לתת תשובה לשתי שאלות: מי העסק או בעל העסק והאם יש לו את הניסיון הדרוש לתת מענה לצרכים של הקהל שלו. בעמוד האודות ניתן ומומלץ להרחיב על הניסיון, האני מאמין, הערכים והחזון העומד מאחורי העסקכי אחרי הכל העסק פועל בתוך "עולם" שאליו הקהל רוצה להשתייך או לפעול באמצעות פניה לעסק.

דף פרסומים

כתבו עליכם בעיתון, בפורטל או מגזין אינטרנטי? ראיינו אתכם לתוכנית טלוויזיה או תכנית אינטרנטית? זה המקום להציג כל מידע שייסע לגולשים להכיר אתכם יותר. הוסיפו קישורים לראיונות, אתרים, תסכיתים, כתבות ומאמרים המאזכרים אתכם או שנטלתם בהם חלק.

דף שירותים או דף מוצרים

דף השירותים או המוצרים הוא למעשה "החנות" שלכם. בין אם יש לכם חיבור למערכת סליקה ובין אם לא. בדף זה עונים על שאלה אחת: מה יש לכם להציע? לדוגמה: מעצבי פנים יוכלו לציין כמה עולה לשכור יום ליווי לרכישת ריהוט ואביזרי נוי לבית, מה העלות של שעת ייעוץ או בנק של שעות ייעוץ, האם הם מציעים שירותיי "און ליין", ביצוע הדמיות או ליווי למציאת נכס לרכישה. זה הזמן להיות יצירתיים ולחשוב איך ניתן לתרום באופן מעשי ונקודתי לקהל שלכם.

דף המלצות

אחד הדפים החשובים באתר ולא בכדי כיוון שתפקידו המרכזי הוא לחזק את הבחירה בכם ולמזער את תופעת הדיסוננס לאחר רכישה (תופעה בה ממשיכים לבדוק מותגים אחרים כדי לשלול את הבחירה בכם). זהו למעשה הדף המקביל לקירות חדרי ההמתנה בקליניקות או משרדים רשמיים, כאן ניתן להעלות את מכתבי התודה הסרוקים שקיבלתם לאורך השנים, כך שקהל הלקוחות העתידי שלכם יוכל להתרשם מהעשייה שלכם ולקבל ביטחון בבחירתו.

במה חשוב להשקיע בעת פיתוח אתרי אינטרנט?

בנוסף, חשוב להשקיע בסרטוני וידאו, המציגים אתכם בממד נוסף, התאמות למכשירים ניידים וטאבלטים על מנת ליצור חווית גלישה מהנה וכמובן בתוכן וכתיבה שיווקית קולחת, שתסייע לקהל שלכם להבין יותר ולקבל את ההחלטה הנכונה.

The post פיתוח אתרי אינטרנט – כיצד לאפיין ובמה כדאי להשקיע appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם https://blog.daro-net.co.il/2020/08/09/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98/ Sun, 09 Aug 2020 13:48:50 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230267 עמוד האודות הוא הדף המרכזי של העסק תפקידו להציג את מהות העסק והדמויות הנמצאות בחזית העשייה. על אף שנהוג לחשוב שישנו מבנה קבוע העומד מאחורי עמוד האודות, אין הדבר נכון בהכרח– שכן דווקא בעמוד זה בעל העסק או החברה יכולים להדגיש את ההבדל ביניהם לבין המתחרים ולחזק את הבחירה בהם. כיצד לכתוב עמוד אודות בצורה […]

The post בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
עמוד האודות הוא הדף המרכזי של העסק תפקידו להציג את מהות העסק והדמויות הנמצאות בחזית העשייה. על אף שנהוג לחשוב שישנו מבנה קבוע העומד מאחורי עמוד האודות, אין הדבר נכון בהכרחשכן דווקא בעמוד זה בעל העסק או החברה יכולים להדגיש את ההבדל ביניהם לבין המתחרים ולחזק את הבחירה בהם. כיצד לכתוב עמוד אודות בצורה נכונה? הנה כמה עצות שימושיות.

בחירת "טון" הכתיבה

"טון הכתיבה" הוא אחד מהצעדים המקדימים בטרם בניית אתר אינטרנט. כיוון ש"טון" האתר יכתיב את המיתוג, המבנה וה "זרימה" שבו. לאתרים העוסקים או קשורים לעולמות ה"וולנס" וה"לייף סטייל" יתאים "טון" רך, המלווה לעיתים בסיפור אישי, השראה והתמקדות בחוויה, אתרים הכפופים לכללי אתיקה כמו אתרים בעולמות המשפט והפיננסים יאופיינו בטון רשמי יותר ויתמקדו בעשייה המקצועית.

העיתוי בו הקהל פונה אליכם ומה יש לכם להציע

ציינו את נקודות הזמן או האירועים המובילים את הקהל שלכם לחפש את שירותכם. אם למשל הינכם עוסקים בתיווך הרי שקהל הרלוונטי אליכם הוא קהל המחפש נכס לרכישה או להשכרה או לחילופין מחפש להשכיר נכס או למכור. אפשר לשאול שאלה של ממש ולענות עליה: כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם? או מה יש לנו להציע לכם? זה מקובל בהחלט ותורם לשמירה על תקשורת נגישה.

למה אתם? או למה אתכם?

עמוד אודות לא יהיה שלם לחלוטין ללא מתן מענה לשאלה זו. למה אתכם? או לחילופין למה לבחור במוצר שלכם? זה המקום לדבר על הערכים שהובילו אתכם לעסוק במקצוע או להקים את המותג שלכם, לספר על היתרונות, החשיבה מאחורי פיתוח המוצרים והתוצאות שרציתם לקבל או לראות בזכות השימוש בשירותים או במוצרים שלכם.

איפה ניתן להשיג אתכם ?

גם בעמוד האודות חשוב להוסיף קישור או להשאיר מקום המציג את דרכי התקשורת אליכם בין אם מדובר על כתובת דואר אלקטרוני, כתובת משרד/ בית עסק/ מפעל, טלפון, פקס, ערוצים דיגיטליים נוספים ברשתות החברתיות ואפילו קישור לשיחה ישירה בוואטסאפ. המרות רבות מתרחשות לאחר שמבינים את מהות העסק ורוצים "להרים את המסך" ולהתקדם לבחינת רכישה או התקשרות.

מי אתם?

השאירו מספר שורות לספר על עצמכם, מי אתם, ולמה אתם עוסקים בתחום שבחרתם, איך זה פוגש את עולם הערכים שלכם ומביא משמעות לחייכם. זוהי דרך פשוטה ונגישה לבדל את עצמכם בעידן בו התחרות גואה וסביבכם יש אלפי בעלי עסקים המציעים שירות דומה לשלכם. אל תחששו להיות מקוריים או להיתפש בחוסר רשמיות, לבסוף מאחורי המקצוע יש אדם שבא להגשים מהות מסוימת דרך תחום העשייה שלותנו למהות הזאת את המקום הראוי לה.

לסיכום, עמוד אודות איכותי נועד להציג את תחומי העשייה ולסייע לכם להדגיש את היתרונות, נקודות הבידול והשירותים שאתם מעניקים. השקיעו מחשבה מקדימה במסרים בטון הכתיבה שבהם יועברו וזכרו להוסיף פרטי התקשרות שייסעו לקהל שלכם לפנות אליכם בעיתוי הנכון.

The post בניית אתר אינטרנט – כיצד לכתוב עמוד אודות לאתר האינטרנט שלכם appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? https://blog.daro-net.co.il/2020/08/02/%d7%94%d7%a7%d7%9e%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%98%d7%a8%d7%a0%d7%98-%d7%9c%d7%9e%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Sun, 02 Aug 2020 13:48:49 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230266 החנות האינטרנטית היא משאב עסקי משמעותי, המהווה המשך ישיר לחנות הפיזית או יכולה לעמוד בפני עצמה. שיווק נכון של החנות מניב ערך רב ומסייע לעסק להגיע לקהל חדש ומגוון. כיצד תוכלו לעשות זאת נכון? הנה כמה פעולות מועילות, שתוכלו לעשות כבר מעכשיו. קידום חנות אינטרנטית במנועי חיפוש בין אם יש ברשותכם חנות עצמאית על מערכת […]

The post הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
החנות האינטרנטית היא משאב עסקי משמעותי, המהווה המשך ישיר לחנות הפיזית או יכולה לעמוד בפני עצמה. שיווק נכון של החנות מניב ערך רב ומסייע לעסק להגיע לקהל חדש ומגוון. כיצד תוכלו לעשות זאת נכון? הנה כמה פעולות מועילות, שתוכלו לעשות כבר מעכשיו.

קידום חנות אינטרנטית במנועי חיפוש

בין אם יש ברשותכם חנות עצמאית על מערכת וורדפרס או וויקס, חנות שהיא חלק מאתר סחר גדול או חנות בתוך מערכת סגורה כמו שופיפי תוכלו לקדם אותה במנועי חיפוש באמצעות ביטויי מפתח המשמעותיים לתחום העשייה שלכם. את ביטויי המפתח תוכלו לשלב בתוכן האתר, במאמרים ובתיאורי המוצר. הקמת אתר אינטרנט למכירות המבוסס על וורדפרס יאפשר לכם להשתמש בקודים מסוימים שיביאו לכך שמנועי החיפוש יציגו את האתר שלכם כאשר הלקוח מחפש את השירות או המוצר שאתם מציעים (ניתן להוסיף את הקודים באופן עצמאי או בסיועו של מקדם אתרים אורגני)

קידום חנות אינטרנטית ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן מנוע עוצמתי לחשיפה ללקוחות חדשים ותוכלו להיעזר בהן לקידום החנות שלכם בכמה אופנים:
1.
הוסיפו קישור ישיר לאתר המכירות שלכם בכל ערוץ דיגיטליבמקום בולט ומרכזי (שורת הביוגרפיה באינסטגרם, קישור בסטורי (מעל ל 10,000 עוקבים או בפרסום ממומן) ועמוד הבית בדף הפייסבוק והלינקדאין

2. העלו פוסטים התומכים בעשייה שלכם, הציגו קולקציות חדשות, הזמינו להצטרף למועדון הלקוחות שלכם, הציעו הטבת הצטרפות, עודדו אנשים לעקוב אחריכם כדי לקבל עדכונים על מבצעים, הטבות וכמובן פרסמו תוכן מעניין שיעצים את חווית השימוש במוצרים שלכם וייסע להם להתחבר למותג שהקמתם.

שימור לקוחות וחווית קניה

עסקים מפיקים תועלת רבה מלקוחות חוזרים, אלו כבר נחשפו למוצרים, נהנו מהשירות ומוכנים בבוא העת לרכוש שוב ושוב. אך יחד עם זאת גם הלקוחות הנאמנים ביותר יכולים להפחית את היקף הרכישות או אף לעבור למתחרים אם יקבלו הצעה משתלמת יותר ולכן באמצעות החנות האינטרנטית שלכם תוכלו לתת תמריץ ולשפר את חווית הקניה בצעדים קטנים המכוונים למוטיבציה הפנימית של הלקוחובמילים אחרותלתחושת ההגשמה העצמית שהוא יחווה באמצעות המותג שלכם. כמו למשל: לשבח את טעמם של הקונים בעת סיום ההזמנה, להציע הטבות פרטניות בימים מיוחדים, לאפשר ללקוח לצבור נקודות וליהנות מכפל הנחות ולקשר את המותג שלכם אל עולמות תוכן המשיקים להוויה ולמהות אותה לקוחותיכם מעוניינים להביא לחייהםאיכות, קדמה, טכנולוגיה, חיי קהילה ועוד.

סרטוני וידאו, הדגמות, תוכן ממומן באתרי החדשות

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אבל סרטון וידאו איכותי שווה עשרות אלפי הקלקות. צרו סרטוני וידאו בהם אתם מדגימים את אופן השימוש במוצרים שלכם, מדברים על השירותים שלכם או מדריכים אודות נושאים הקשורים לעולם העסקי שלכם. תוכלו לשלב סרטונים אלו במאמרים או כתבות אודותיכם, שיתפרסמו באתרי החדשות הגדולים וייסעו לקהל חדש להיחשף למותג שלכם בעיתוי ובהקשר הנכון.

The post הקמת אתר אינטרנט למכירות – איך לשווק את החנות שלך באינטרנט? appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת https://blog.daro-net.co.il/2020/07/26/%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8-%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93%d7%a4%d7%a8%d7%a1-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/ Sun, 26 Jul 2020 14:06:43 +0000 https://blog.daro-net.co.il/?p=230265 וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים מקצועיים בין אם מדובר על אתרים תדמיתיים שיווקיים ובין אם מדובר על אתרי מכירות. לוורדפרס מספר יתרונות מובהקים ביחס לפתרונות מקבילים לבניית אתרים– היתרון הראשון – מדובר על מערכת קוד פתוח המאפשרת חופש מוחלט בבניית האתר. היתרון השני – אתרי וורדפרס מותאמים לקידום במנועי החיפוש, והיתרון השלישי והחשוב ביותר […]

The post בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>
וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים מקצועיים בין אם מדובר על אתרים תדמיתיים שיווקיים ובין אם מדובר על אתרי מכירות. לוורדפרס מספר יתרונות מובהקים ביחס לפתרונות מקבילים לבניית אתריםהיתרון הראשון מדובר על מערכת קוד פתוח המאפשרת חופש מוחלט בבניית האתר. היתרון השני אתרי וורדפרס מותאמים לקידום במנועי החיפוש, והיתרון השלישי והחשוב ביותר – האתר עצמאי לחלוטין ובעלי האתר הם היחידים ששולטים בתכנים, בנראות, בספק האחסון ובכתובת האתר ואינם תלויים בקיומו של גוף חיצוני בתשלום. בניית אתר וורדפרס מקצועי כל מה שצריך לדעת

למי תתאים בניית אתר על מערכת וורדפרס?

מערכת וורדפרס מתאימה לכל עסק המעוניין באתר תדמיתי שיווקי, בלוגרים, בעלי מקצוע, אתרי חדשות ועסקים המעוניינים להקים חנות אינטרנטית בכל סדר גודל. וזאת בזכות אינספור תוספים, הרחבות, תבניות מובנות וחופש מוחלט להקים אתרים מהבסיס לצד תמיכה רבה בקרב קהילות המפתחים בארץ ובעולם.

מתלבטים לגבי העיצוב?

באינטרנט ישנם אתרים רבים של חברות שפיתחו תבניות מובנות לוורדפרס ומציעות אותן בחינם או למכירה במחיר נגיש של כמה עשרות דולרים. בתבניות תוכלו להתקין תוספים והרחבות שייסעו לכם להדק את העיצוב, להגדיר מחדש את הגוונים, הגופנים, מיקום האובייקטים באתר ולהביא לחוויית גלישה מדויקת ומהנה.

רוצים להגיע למקום הראשון? יש תוספים

וורדפרס היא המערכת המובילה בנתח השוק של מערכות ניהול התוכן (אוחזת ב 60% ממנו) המערכת מציעה כמה תוספים מרכזיים שייסעו לאתר שלכם לדהור במעלה תוצאות החיפוש בגוגל ביניהם: yoast, המסייע לייצר תוכן טוב יותר על ידי, תצוגה מקדימה, ניתוח איכות התוכן (מילות מפתח, אורך הטקסט, תגיות לתמונות, תיאורי Meta) שליטה בכותרות, הסתרת דפים מסוימים ממנוע החיפוש, הוספת קרדיטים בתוכן מועתק וביצוע אינטגרציות עם מנוע החיפוש. תוסף מעניין נוסף הוא ה– -Easy social share buttonsכפתורי שיתוף חכמים המאפשרים לתוכן שלכם להגיע ליותר אנשים ובקלות.

רוצים לתפעל לבד את האתר? – וורדפרס זו התשובה

העלאת התכנים בוורדפרס פשוטה ממש כמו שימוש במעבד תמלילים. בקלות יחסית ובאמצעות תוסף האלמנטור ניתן להגדיר כותרות, להתאים תמונות ולבחור את מבנה המאמר על ידי בחירה וגרירה (מלל לצד תמונה, הבלטת כותרות, רצף של תמונות וכדומה), כך שמשתמש הקצה יכול לתפעל את האתר באופן עצמאי ולהעלות תכנים באופן חופשי ללא כל תלות בגורם חיצוני.

מערכת רספונסיבית, התומכת במכשירים שונים

86% משיעור המשתמשים באינטרנט בישראל נעשה באמצעות הטלפון הנייד, (עלפי סקר של חברת "בזק" משנת 2018) אתרים הבנויים על מערכת וורדפרס נהנים מגמישות והתאמה מלאה לכל סוגי המסכים לרבות מסכי מגע בטלפונים ניידים וטאבלטים, כך שעיצוב האתר משתנה בהתאם למכשיר בו הגולש מבצע שימוש ללא כל צורך באפליקציה חיצונית. בנוסף, תוכלו להאיץ את חווית הגלישה במובייל אם תתקינו את תוסף AMP for WP – Accelerated Mobile Pages.

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ בנושא בניית אתר וורדפרס מקצועי צרו קשר

The post בניית אתר וורדפרס מקצועי – כל מה שצריך לדעת appeared first on בלוג דרונט - בניית אתרים.

]]>